Anunț INTESPO

Agentia Nationala pentru ocuparea fortei de munca desfasoara un program european, prin care ofera masuri personalizate de sprijin tinerilor intre 16 si 25 ani, care nu au un loc de munca, nu urmeaza nici o forma de invatamant si nici cursuri de formare profesionala(tineri NEEts). Gasiti atasate documente de informare privind proiectul INTESPO, care contin facilitatile oferite de catre AJOFM Timis, atat persoanelor in cautarea unui loc de munca, cat si angajatorilor.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati doamnei COPIL PAULA-GIANINA, inspector I principal – asistent social in cadrul Compartimentului Asistenta Sociala al Primariei Comunei Periam.