Anunt concurs locuri vacante primarie

PRIMĂRIA COMUNEI PERIAM ORGANIZEAZĂ CONCURS pentru ocuparea funcţiilor contractuale vacante de muncitor calificat I (spatii verzi) si muncitor calificat I (sofer ruterist), ambele pe perioadă nedeterminată, în cadrul Primăriei Comunei Periam PROBA PRACTICĂ se va susţine la sediul Primăriei Periam în data de 29.04.2014, orele 10,00.

PROBA DE INTERVIU se va susţine la sediul Primăriei Periam în data de 29.04.2014 , orele 12,00. Dosarele de înscriere ale candidaţilor la concurs se vor depune până în data de 04.04.2014 inclusiv, zilnic între orele 08,00 – 16,00 la sediul Primăriei Periam, doamnei Ferchi Simona-Elena care asigură secretariatul Comisiei de concurs şi vor conţine documentele prevăzute în Anexa nr.1 la prezentul anunţ.

Bibliografia, condiţiile specifice, tipul probelor de concurs pentru ocuparea posturilor scoase la concurs sunt prevăzute în Anexa nr.2 la prezentul anunţ.

Informaţii la Secretariatul Primăriei sau la telefon 0256-375001.