Strategia de dezvoltare a comunei Periam pentru perioada 2014 – 2020

În baza atributiilor conferite de Legea nr. 52/2003 aprivind transparența decizională în administrația publică, cu modificările şi completările ulterioare, Primăria comunei Periam organizează miercuri 15 octombrie, orele 18,00, la Casa de Cultură din Periam, o ședință de dezbatere publică având ca temă ,,Strategia de dezvoltare a comunei Periam pentru perioada 2014 – 2020”.

Locuitorii comunei Periam, precum și toți factorii interesați, sunt invitați să participle la ședința de dezbatere publică, în vederea integrării propunerilor, sugestiilor și opiniilor cu valoare de recomandare în programul de dezvoltare al comunei.